REKLAAM
 
Meelelahutus (Kild)
Meestel halvem mälu
Naised arvavad, et üks tõeline mees peaks meeles pidama järgmised kuupäevad:
-päev, millal nad esimest korda kokku said;
-päev, millal neil oli esimene kohtamine;
-päev, millal mindi esimest korda koos välja kinno ja restorani;
-päev, millal oli esimene kirglik suudlus;
-päev, millal oli esimene seks.
Et aga mehe aju pole võimeline nii palju infot talletama, siis ta üritab kõik need asjad ära teha ühe päevaga, et oleks hiljem kergem meeles pidada... (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Ärge uskuge!
Räägitakse, et mehed tahavad ainult seksi. Naised, ärge uskuge seda! Lisaks seksile tahavad nad süüa ka. (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Armastus ja peer
Armastus on nagu peer- kui sa väga punnitad selle nimel, siis võib asi lõppeda sitasti... (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Eksimine
Eksiga seksimine on seksiga eksimine! (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Kiirelt voodisse!
Mees tuleb töölt koju ja hõikab juba välisukse pealt: "Nii, naine, kiirelt riided seljast ja voodisse!"
Naine: "Mis tähendab "riided seljast"? Milleks, sinust pole juba kolm aastat voodis asja olnud ja olen juba üldse unustanud, mis asi see see seks on. Kas tõesti ostsid lõpuks Viagra tablette ja pistsid ühe neist põske?"
Mees: "Jah, võta kiirelt riidest lahti. Kohe saad tunda, mis on tõeliselt metsik seks!"
Naine ärevusega: "Jah, kohe-kohe, teen kiirelt-kiirelt. Nii, olen valmis."
Mees rahulolevalt: "Lõpuks ometi õnnestus keegi 1. aprillil haneks tõmmata." (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Meisterkokad
Tuleb välja, et mehed siiski on meisterkokad: 2 muna, 1 viiner ja naisel 9 kuud kõht täis. (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Mõtle enne, kui mehe majja tood!
‎1. Enne kui hangid mehe, pead palju järgi mõtlema, kas jaksad tema eest hoolitseda mitmeid aastaid, sest mehed ei pea ilma omanikuta looduses vastu.
2. Räägi oma perega. Kuigi mehed on armsad, ei meeldi nad siiski kõigile ja mõned võivad nende vastu lausa allergilised olla.
3. Enne mehe hankimist mõtle järele, millist tõugu meest tahad. Karva pikkusel, värvil ja iseloomul on vägagi suuri erinevusi erinevate tõugude vahel. Üldjuhul on eesti maatõugu meest lihtsaim hankida, kuid neid on veidi raskem koolitada, kui Euroopast pärit tõugusid.
4. Mõtle ka sellele, mis eesmärgil sa meest tahad. Kui tahad tavalist kodumeest, kes su diivanil lamaks, süüa nuruks ja külaliste peale hauguks, sobib selleks ka tavaline eesti maatõug. Kui tahad näitamis- (näituse)kõlbulikku, pead rõhku panema ka välimusele. Kõige edukamad on turskemad, pruunid ja suht lühikarvalised mehed. Seda tüüpi meeste peamiseks probleemiks on eelkõige suurem põgenemisvõimalus. Ka teisteks harrastusteks leidub sobivaid erinevaid mehi. Jahipidamiseks mõeldud mehed vajavad palju liikumist ja jalutamist, õnneks on nende hulgas ka veidi vähemnõudlikke mehi, keda võib treenida ka siseruumides
5. Kui oled otsuse langetanud, pead uurima, kust sulle sobivat meest leida. Võta ühendust peredega, kus tead olevat vabu mehi ning broneeri endale üks. Käi ja tutvu pere ja mehega enne lõpliku otsuse tegemist, kuna mehe senine eluolu mõjutab hilisemat koolitamist.
6. Kontrolli, et mees oleks oma emast võõrutatud.
7. Küsi mehe kasvatajalt söögijuhendit ja teisi seiku, mis sind huvitavad.
8. Võid hankida ka hüljatud mehe, kuid tal võib olla eelmiste omanike poolt õpetatud halbu kombeid ja võib esineda igatsust vana järgi.
9. Kui oled sobiva mehe leidnud, vii ta arstlikku kontrolli ja lase vaktsineerida.
10. Vii mees oma koju. Kontrolli, et tal on piisavalt sööki ja jooki, et ta oleks rahul. Enamus laseb mehel magada samas voodis iseendaga ja see on päris meeldiv. Kontrolli siiski, et mehel ei ole parasiite, kes sind kimbutama võivad hakata.
12. Koolitamist on kasulik alustada lihtsatest asjadest, nagu puhtuse hoidmine. Kahjuks ei suuda kõik mehed seda oskust siiski omandada. Ühed raskeimate hulgast on ukse avamine ja lillede toomine, see õnnestub selgeks õpetada vaid eliitmeestele
13. Kuigi tundub, et mehed sind kuulavad, ei saa nad sinust aru.
14. Kui mees põgeneb, proovi piirata aed taraga või kasuta jalutusrihma. Enamus neist selle viimasega kahjuks ei lepi. Kui mees jätkab põgenemist, on aeg otsida endale uus mees.
15. Kõiki mehi ei tasu aretuses kasutada, selleks sobivad vaid registreeritud mehed. Kui siiski tahad järelkasvu ja mees ei ole registreeritud, valmistu probleemideks. (Jaana Hansen)
 
Meelelahutus (Kild)
Peavalu
Paradoks: Mida inetum naine, seda harvemini tal pea valutab... (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Kuulutus
Kuulutus ajalehes Soov: "Ostsin kogemata mitu pakki kõige suuremaid XXL-mõõdus kondoome. Kellel neid vaja võib minna, võtke ühendust. Ootan kannatamatult. Tiina" (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Magamistoa golf
Magamistoagolfi reeglid:
1. Iga mängija osalemiseks on nõutav isiklik varustus, mille hulka kuulub üks kepp ja kaks palli.
2. Mäng peab toimuma väljakuomaniku teadmisel ja nõusolekul.
3. Väljakuomanik peab tutvuma mängija varustusega enne mängu algust, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
4. Heade tulemuste saavutamiseks peab kepil olema jäik vars. Väljakuomanikul on õigus varre jäikust enne mängu algust kontrollida.
5. Väljakuomanikul on õigus määrata piirangud varre pikkusele ja jämedusele, et vältida väljaku kahjustumist.
6. Magamistoagolfi peaeesmärk, erinevalt väljas mängitavast golfist, on kepp auku saada, hoides samal ajal pallid väljas.
7. Mängija peab suutma oma keppi nii palju kordi auku torgata, et väljakuomanik rahule jääks. Vastasel juhul võib väljakuomanik mängijat oma väljakule mitte enam lasta.
8. Peetakse halvaks kombeks, kui mängu alustatakse vahetult pärast väljakule saabumist. Kogenud mängijad imetlevad enne tavaliselt väljaku kogu ilu, pöörates erilist tähelepanu küngastele.
9. Mängijatel ei soovitata mainida väljakuomanikule teisi väljakuid, kus nad on mänginud, või mis veelgi hullem - ikka veel aeg-ajalt mängimas käivad. Vastasel korral võib vihane väljakuomanik mängija varustust vigastada.
10. Mängijad peavad mängu endi huvides õigesti ajastama, eriti kui mängitakse sisse täiesti tundmatut väljakut. Eelmine mängija võib vihastada, avastades, et keegi teine on mänginud väljakul, mida tema on pidanud oma eraomandiks.
11. Mängijad peavad teadma, et väljak ei pruugi alati korras olla.
12. Mängijatel tuleb küsida väljakuomaniku eriluba, kui soovitakse mängida väljaku tagumistesse aukudesse.
13. Väljakuomanikul on alati eesõigus väljakul mängimiseks. (Margus Piir)
 
Meelelahutus (Kild)
Naised nagu politsei
Naised on on nagu politseiuurijad- kuigi neil on kõik kuriteo asitõendid olemas, tahavad nad alati lisaks kuulda ka puhtsüdamlikku ülestunnistust. (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Armunud mees
Kui mees mängib armunut, siis üritab ta olla rõõmus, tähelepanelik, viisakas ja hea huumorimeelega.
Kui aga mees on tõeliselt armunud, siis on ta lihtsalt üks paras lammas... (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Paradoks
Paradoks. Meestele tundub, et mida suuremate rindadega naine, seda juhmim see naine on. Naistele jälle tundub, et mida suuremate rindadega naist mees näeb, seda juhmimaks ta muutub... (Sõbralt kuuldud)
 
Meelelahutus (Kild)
Kell
Leiutavad venelased suure kella, mis iga ropu sõna peale veerand tundi edasi liigub. Teevad neid kolm tükki - lasteaeda, kooli ja sõjaväeossa.
Järgmisel päeval lähevad vaatama. Lasteaias on kell veerand tundi edasi läinud.
Koolis on kell 8 tundi edasi läinud.
Lähevad siis sõjaväeossa, polkovnik tuleb vastu ja ütleb: "No joptvoi matt, kto etat jobannoi ventilator sjuda pastavil?!.. (Mirlian)
 
Meelelahutus (Kild)
Kaasaegne muinasjutt
Kaasaegne muinasjutt.
Noormees: "Kas sa tuleksid mulle naiseks?"
Neiu: "Ei!"
Ja nad elasid sellest ajast saadik õnnelikult edasi... (Sõbralt kuuldud)
REKLAAM