REKLAAM
 
Sport (Anekdoot)
Ketas
Gerd Kanter tuleb läpakas kaenlas arvutiparandusse.
Itimees: "Mis viga?"
Kanter: "Äh, ketas lendas vastu taevast!" (Andres Septer)
 
Sport (Anekdoot)
Jumalad
Rivaalitsevad jalgpallistaarid hakkavad pubis õlleklaasi taga suurustama.
Christiano Ronaldo: "Jumal saatis mind siia maamunale missiooniga näidata inimestele, et kuidas peab jalgpalli mängima!"
Lionel Messi: "Ma küll ei mäleta, et oleksin kedagi saatnud..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Kõnekäänd)
Suuskinimeste kõnekäänd
Eesti ajakirjandus võib küll vahest olla hambutu aga surnuks lutsutab lõpuks ikkagi! (Janek Luts)
 
Sport (Anekdoot)
Poks
Poksimatš. Teine raund on lõppenud ja treener räägib poksijaga.
Treener: "Pole midagi öelda, sa suutsid teises raundis oma vastast tõsiselt hirmutada- peale sinu põrandalelöömist ta kartis, et on su ära tapnud..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Hümn
Korvpalli EM-l lasevad leedukatest korraldajad enne Venemaa-Soome mängu mitu korda järjest Venemaale valet hümni, enne kui õige hümn suudetakse ette mängida.
Peale mängu läheb ärritunud Venemaa koondise esindaja leedukatelt küsima, et miks pidid Venemaa mängijad mitu korda järjest valet hümni kuulama.
Leedukast korraldaja vastab: "Te kuulsite paar korda valet hümni ja juba olete närvis. Me pidime 45 aastat teie hümni kuulama ja nüüd te siis teate, mida me tundsime." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Kild)
Levinud mäng
Venemaal on enim levinud mäng pesapall- eelmisel aastal müüdi 10 palli, 4 kinnast ja 1500000 kurikat... (Margus Piir)
 
Sport (Kild)
Rahvusvahelised ropendamisvõistlused (Anekdoodid)
Rahvusvahelised ropendamisvõistlused.
Esimesena astub võistlustulle prantslane ja ropendab 5 minutit.
Siis tuleb ameeriklase kord, kes ropendab 10 minutit.
Pärast teda läheb mikrofoni juurde venelane, komistab juhtme peal, ropendab 40 minutit ja küsib siis žüriilt: "Noh, kas võib alustada?" (Anonüüm, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Kild)
Teatesõit
Meeste 4x10 teatesõit: Meie mehed püsivad kindlalt viimasel kohal ja nende positsiooni hetke keegi veel ei ohusta... (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Küsimus-vastus)
Möödalaskmine
Küsimus: Mis on ühist avalikul käimlal ja Eesti laskesuusatamisel?
Vastus: Palju möödalaskmist... (Margo Vaino)
 
Sport (Anekdoot)
Hümn
Noormees saabub koju Eesti koondise mängu vaatamast ja ema küsib, et mis emotsioon mängust jäi. Noormees vastab irooniliselt: "Hümni lauldi hästi..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Kild)
Käsi valge
Korvpallimängus juhtub sedagi, et neegersportlane saab käe valgeks. (Margo Vaino)
 
Sport (Anekdoot)
Jõusaalis
Noormees siseneb jõusaali ja läheb treeneri juurde: "Mul on selline probleem, et pean juba 3 päeva pärast kena neiuga kohtuma ja tahaksin talle muljet avaldada. Mis te arvate, missugust aparaati ma peaksin siin saalis kasutama, et võimalikult kiiresti hea tulemuse saavutada?".
Treener vastab: "Tundub, et kolmepäevase perioodi puhul jääb meie aparaadide mõju minimaalseks, küll aga on alati aidanud sellisel juhul pankade ATM-masinate kasutamine...". (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Kaks alpinisti
Kas alpinisti vallutavad üle 7000 meetri kõrguse mäetipu. Mäetipus küsib ükis mees teiselt: "Kuule, kuidas sul selle korteri otsimisega jäi? Jutt oli, et leidsid päris hea pakkumise."
Teine mees vastab: "Ah, unusta ära. Kujuta ette, see asus viiendal korrusel majas, milles puudus lift!" (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Kõnekäänd)
Sõudja moto
Jüri Jaansoni moto:
Tasa sõuad, kaugele jõuad
hästi sõuad, riigikokku jõuad!
 
Sport (Anekdoot)
Rongisõit
Kolm eestlast ja kolm lätlast lähevad Itaaliasse jalgpalli vaatama. Hotell on linnast natuke maad väljaspool ja jalgpalli vaatama tuleb sõita rongiga. Eestlased ostavad kolm rongipiletit, lätlased aga ainult ühe. Eestlastel on silmad imestusest suured, kuid lätlased ütlevad, et jälgige mängu. Kõik kolm lätlast lähevad rongi WC-sse ja kui konduktor prõmmib uksele ja küsib piletit, siis avaneb uks ainult natuke ja üks käsi ulatab pileti. Peale jalkamängu tagasi sõites ostavad lätlased jälle ühe pileti, eestlased aga ei osta ühtegi. Nüüd on lätlastel silmad suured. Lätlased hõivavad ühe rongi WC, eestlased teise. Enne konduktori tulekut läheb eestlane lätlaste vetsu ukse taha ja ütleb: "Teie pilet, palun!" (Sõbralt kuuldud)
REKLAAM