REKLAAM
 
Sport (Anekdoot)
Tõsine spordimees
Noormees kohtus ööklubis nägusa neiuga ja neil hakkas jutt sujuma.
Neiu: "Mulle väga meeldivad sportlikud noormehed. Kas te tegelete ka mingi spordiga?"
Noormees: "Jah, ma surfan kõvasti."
Neiu: "Lahe! Kus te lemmik-surfamiskohad on?"
Noormees: "Siiani olen internetiga piirdunud..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Hümn
Korvpalli EM-l lasevad leedukatest korraldajad enne Venemaa-Soome mängu mitu korda järjest Venemaale valet hümni, enne kui õige hümn suudetakse ette mängida.
Peale mängu läheb ärritunud Venemaa koondise esindaja leedukatelt küsima, et miks pidid Venemaa mängijad mitu korda järjest valet hümni kuulama.
Leedukast korraldaja vastab: "Te kuulsite paar korda valet hümni ja juba olete närvis. Me pidime 45 aastat teie hümni kuulama ja nüüd te siis teate, mida me tundsime." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Kõva spordipoiss
Ema viib põdura tervisega poisi arsti juurde.
Arst: "Kas te spordiga ka tegelete?"
Poiss: "Jah, ma mängin korvpalli, jalgpalli, tennist..."
Arst: "Tõesti? Ja kui palju aega teil nendele harrastustele kulub?"
Poiss: "Niikaua kui vanemad lubavad arvutit kasutada..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Mida teeksid?
Ajakirjanik intervjueerib atleetvõimlejat.
Ajakirjanik: "Mida te teeksite, kui te näeksite heas vormis seksikat inimest enda ees?"
Atleetvõimleja: "Imetleksin teda pikalt iga nurga alt ja siis läheksin peegli eest minema..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Advokaat
Advokaadilt küsitakse enne tema poolt kaitstava suusataja FIS-i komisjoni ette minekut, et milliseks ta hindab suusataja võiduvõimalusi dopingujuhtumi lahendamisel.
Advokaat vastab, et sportlase võiduvõimaluste kohta ei oska ta midagi öelda, aga selles võib kindel olla, et advokaat võidab alati... (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Poks
Poksimatš. Teine raund on lõppenud ja treener räägib poksijaga.
Treener: "Pole midagi öelda, sa suutsid teises raundis oma vastast tõsiselt hirmutada- peale sinu põrandalelöömist ta kartis, et on su ära tapnud..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Väravad
Geist jalgpallur teeb klubis hiilgavat karjääri- töötab väljakul meeletult ja lööb väga palju väravaid. Fännid on vaimustuses ja kaasmängijad enam kui rahul.
Pressikonverentsil küsib üks ajakirjanik, et millal mängija sai aru, et ta armastab seda mängu kogu hingest.
Jalgpallur: "Mina ja armastan jalgpalli? Nalja teete, ma vihkan seda metsikut ja jõhkrat mängu!"
Ajakirjanik arusaamatuses: "Aga milleks te siis seda mängu mängite?"
Jalgpallur naeratades: "Kõik ikka selle nimel, et peale löödud väravat kõik meeskonnakaaslased mind kallistaksid ja suudleksid!" (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Jõusaalis
Noormees siseneb jõusaali ja läheb treeneri juurde: "Mul on selline probleem, et pean juba 3 päeva pärast kena neiuga kohtuma ja tahaksin talle muljet avaldada. Mis te arvate, missugust aparaati ma peaksin siin saalis kasutama, et võimalikult kiiresti hea tulemuse saavutada?".
Treener vastab: "Tundub, et kolmepäevase perioodi puhul jääb meie aparaadide mõju minimaalseks, küll aga on alati aidanud sellisel juhul pankade ATM-masinate kasutamine...". (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Alati on parem anda
Lapsed omavahel:
Esimene laps: Mu isa ütleb alati, et alati on parem teistele anda kui ise saada!
Teine laps: Kas su isa on pastor?
Esimene laps: Ei, ta on poksija! (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Spordipoes
Sporditarvete poes näitab naine mehele jooksulindiga trenažööri ja ütleb: "Kui sa mulle selle ostaksid, siis ma näeksin varsti välja nagu keskkooliplika!".
Mees irooniliselt: "See ei ole ajamasin!". (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Mike Tysoni pihtimus
Mike Tyson on tüdrukuga voodis ja ühtäkki hakkab ta südant puistama: "Minu elu on täielik katastroof. Ma sündisin väga vaeses peres, mul oli raske lapsepõlv, ma olen olnud vanglas vägistamise eest, naine jättis mind tema peksmise eest maha, ma olen kaotanud maailmameistritiitlid poksis, olen häbistanud ennast ja sporti ja tagatipuks võttis Don King kogu mu raha ära!"
Tüdruk vastas: "Ma saan sulle siiski öelda ühe asja, mis peaks su tuju paremaks tegema- sa oled voodis parem kui Magic "HIV" Johnson..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Rongisõit
Kolm eestlast ja kolm lätlast lähevad Itaaliasse jalgpalli vaatama. Hotell on linnast natuke maad väljaspool ja jalgpalli vaatama tuleb sõita rongiga. Eestlased ostavad kolm rongipiletit, lätlased aga ainult ühe. Eestlastel on silmad imestusest suured, kuid lätlased ütlevad, et jälgige mängu. Kõik kolm lätlast lähevad rongi WC-sse ja kui konduktor prõmmib uksele ja küsib piletit, siis avaneb uks ainult natuke ja üks käsi ulatab pileti. Peale jalkamängu tagasi sõites ostavad lätlased jälle ühe pileti, eestlased aga ei osta ühtegi. Nüüd on lätlastel silmad suured. Lätlased hõivavad ühe rongi WC, eestlased teise. Enne konduktori tulekut läheb eestlane lätlaste vetsu ukse taha ja ütleb: "Teie pilet, palun!" (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Ketas
Gerd Kanter tuleb läpakas kaenlas arvutiparandusse.
Itimees: "Mis viga?"
Kanter: "Äh, ketas lendas vastu taevast!" (Andres Septer)
 
Sport (Anekdoot)
Vastutustundetus
EKJLi juhilt küsitakse, et kuidas ta jäi rahule meie sportlaste esinemisega kergejõustiku EM-l. EKJL-i juht vastab: "Meie sportlased esinesid väga vastutustundlikult. Kes siis masu ajal hakkab medaleid võitma ja sellega riigieelarvet koormama?! Aru ma ei saa lätlastest ja leedulastest. Omal riigid kummuli, aga nemad võidavad kullad! Milline vastutustundetus!"
 
Sport (Anekdoot)
Jumala käsi
Kõik need jalgpallurid- Diego Maradona, Thierry Henry ja Luis Suarez- on kasutanud mängus kätt nii, et võistkond on tänu sellele võitnud. Kes on järgmine? Robert
Green? (Sõbralt kuuldud)
REKLAAM