REKLAAM
 
Sport (Tsitaat)
Valmo Kriisa kodus tagasi (Ville Arike, Õhtuleht)
Valmo on vanem mees ja Tartuski suhtumisega kindlasti eeskujuks – ehk hakkavad nooremad nüüd Atlantise ja Maasika (Tartu ööklubid) asemel rohkem Ujula tänava suunas (seal asub ülikooli spordihoone) liikuma. (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Eesmärgieetika ja dopingupraktika (Valdar Parve, Õpetajate Leht)
Ükskõik kas Schwarzenegger, Kiivikas või Ader — akromegaalia ühendab neid, st proportsioonest väljas lõug ning kinga- ja kindanumber. Dopinguvabalt keegi nendest paremaid tulemusi ei saavuta. (Valdar Parve, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Eesmärgieetika ja dopingupraktika (Valdar Parve, Õpetajate Leht)
Suursportlast hooldatakse nagu rekordtoodangulehma, kes ise ei pruugi vähimatki teada oma organismi sobitamise vahenditest ja võtetest. (Valdar Parve, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Andres Sõbra tõehetk – miks nii palju välismängijaid Tarvas?! (Ville Arike, Õhtuleht)
Mul on siin nagu muruniidukite parandustöökoda – tuleb puhastada, putitada neid, kellega Tallinnas hästi ringi ei käidud. (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Tiit Sokk: "Koondise pidurid on ketsid varna visanud." (Ajakiri Basketball, Õhtuleht)
Pidurid, kes koondisse tuleku asemel sõidavad Barbadosele puhkama või pulmareisile, on ketsid varna visanud. (Tiit Sokk, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Lõppes petturite paraad (Mikk Salu, Eesti Päevaleht)
Keskmine jalgpallur suudab 90-minutise mängu jooksul rohkem petta kui poliitik terve aastaga. (Mikk Salu, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Andres Sõber kritiseeris Janar Taltsi (Delfi Sport, Delfi)
Taltsil suu käib kõvasti, aga muud osad on selgelt kehvemaks jäänud viimase aastaga (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Kerde: olen kuri bande peale, kes Kalevis raha põletas (Veiko Visnapuu, Eesti Päevaleht)
See, kes viitsis, läks Kalevisse mängima ja nüüd peavad kaks treenerit sitast saia tegema. Olen väga kuri selle bande peale, kes on Kalev/Cramos raha põletanud. (Üllar Kerde, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
RAKVERE Tarvas - TTÜ: esimesed kaheksa minutit nagu olümpiafinaalis (Ville Arike, Deivil Tserp, Õhtuleht)
Meile Aivariga meeldib muusika. Kui vaadata neid poolfinaalpaare, siis ühes oleks nagu Bryan Adams ja Robbie Williams ning teises Toomas Anni ja Jüri Homenja. (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Allan Dorbek: Veselin Matic oli Eesti korvpalli hukutaja ja Nenad Vucinic polnud sugugi parem! (Veiko Visnapuu, Eesti Päevaleht)
Nii mõtlematut, ahnet ja ennast nautivat venda nagu Matic annab ikka otsida! Eesti korvpall ei saanud temalt midagi – ainult laibad! (Allan Dorbek, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Andres Sõber: "Meie mängime finaali! Tühikargajad alustavad kolmapäeval." (Ville Arike, Deivil Tserp, Õhtuleht)
See ongi finaal! Tühikargajatel, kes homme (Rock ja Kalev) alustavad, on eelarve kahe peale 25 miljonit, meil viis miljonit." (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Eksjalgpallur Stoickov: Messit võib peatada vaid automaadiga (Õhtuleht online, Õhtuleht)
Kunagi öeldi, et mind saaks peatada ainult püstoliga. Kuid Messi peatamiseks on sellestki vähe - vaja läheks automaatpüssi. (Hristo Stoickov, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Müürsepp: Pärnu meeskonnal on päris palju päkapikke (Toimetas Oliver Lomp, Postimees)
Pärnu meeskonnal on päris palju päkapikke, võib-olla pidanuks juba 35 punkti viskama (Martin Müürsepp, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
VIDEO: vaata ja kuula, kuidas Andres Sõber Kalevi treenerid paika paneb! (Toimetas Tarmo Paju, Õhtuleht)
Sisse me ka palle suurt ei visanud, vaatasin, et mul mõni mees on Saku Suurhalli ainult telekast varem näinud (Andres Sõber, artikkel veebiaadressil)
 
Sport (Tsitaat)
Venemaa hokikoondise peatreener: paneme Punasele väljakule giljotiinid (Toimetus, Delfi)
Meil on 35 inimest koondise juures - paneme Punasele väljakule giljotiinid ja poomisplatsid ning tõmbame kõik oksa (Venemaa hokikoondise peetreener Vjatšeslav Bõkov, artikkel veebiaadressil)
REKLAAM