REKLAAM
 
Sport ((L)ibauudised)
Astmarohi
Norra suusatamise meistrivõistlustel andis tugeva tormihoiatuse tuntud astmarohtude valmistaja, kes tõi turule täiesti uue astmarohu "Asthma Turbopower II". Ravimifirma esindaja sõnul parandab uus toode tuntavalt sportlaste sooritusvõimet ja seda on näha ka võistlejate tulemustest. "Norra sportlased on väga põdurad ja paljudel on astma ning me oleme uhked, et suudame need õnnetud oma rohtudega medalivõitudeni viia", lisas ravimifirma esindaja. (Sõbralt kuuldud)
 
Sport ((L)ibauudised)
Astma
Eesti suusaspordi funktsionäärid otsustasid võtta eeskuju Norra kolleegidelt ning algatasid uue noortespordisarja "Astma- see pole mitte haigus, vaid võimalus!", mille eesmärgiks on leida noori andekaid suusatajaid, keda saaks nn astmaatikuteks treenida. Ühe spordifunktsionääri sõnul sundis seda pretsedenditut sammu astuma kaasaegse meditsiini areng, kus nn astmahaiged saavad enne starti astmapiipu tõmmata ja seeläbi oluliselt parandada hapniku omastamist võistluse ajal. "Marit Björgeni tähelend olümpial seoses uue astmaravimi turuletulekuga näitab, et tulevikus pole pudru ja piima peal kasvanud sportlastel enam olümpial midagi teha", lisas spordifunktsionäär.
 
Sport ((L)ibauudised)
Politsei uudised
Kinnitamata andmetel peeti täna kinni tuntud tennisetreener Silver Karjus,kellele esitati süüdistus Kanepi kasvatamises.
 
Sport ((L)ibauudised)
Võistkonnal uus nimi
Tulles vastu kriitikale, et Tartu korvpalli esindusvõistkonda tuntakse ainult õlle nime järgi, otsustati, et algaval hooajal mängib võistkond "Tartu õlukooli" nime all. Sellise nimekujuga on rahul nii ülikooli juhtkond kui ka sponsor Saku Õlletehas. Saku esindaja lisas, et õlu ja tudengid on niigi alati olnud omavahel tihedalt seotud ja seda suurem rõõm on näha võistkonda sellise nime all mängimas.
REKLAAM